Hotele przyjazne psom w górach

Hotele przyjazne psom w górach

Wakacje w górach to jedno z najpiękniejszych przeżyć dla nas i naszych czworonożnych przyjaciół. Malownicze krajobrazy, świeże powietrze i mnóstwo wspaniałych szlaków to tylko niektóre z atrakcji, które mogą nas czekać. Jednak, zanim zdecydujemy się na wakacje w górach z naszym pupilem, musimy znaleźć odpowiedni hotel, który nie tylko zapewni nam odpowiedni komfort, ale również przyjazny będzie dla naszego psa.

Gdzie pojechać z psem w góry?

Oto lista 6 najlepszych hoteli przyjaznych psom w górach.

1. Hotel Belvedere, Zakopane

2. Hotel Gołębiewski, Karpacz

3. Hotel SPA Dr Irena Eris, Krynica-Zdrój

4. Hotel Bania, Białka Tatrzańska

5. Hotel Paryski, Zakopane

6. Czarny potok, Krynica – Zdrój

Hotel Belvedere, Zakopane

Booking.com

Ten piękny hotel znajduje się w samym centrum Zakopanego, co czyni go idealnym miejscem dla osób, które chcą poczuć prawdziwy klimat górskiego miasteczka. Hotel Belvedere oferuje nie tylko piękne widoki, ale również pokoje z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi oraz prywatnymi łazienkami. Co więcej, nasze psy są mile widziane w tym hotelu, co oznacza, że ​​będą mogły cieszyć się wakacjami w górach razem z nami.

Zarezerwuj swoj pobyt w najlepszej cenie

Hotel Gołębiewski, Karpacz

Booking.com
Hotel Gołębiewski, Karpacz

Ten hotel to doskonałe miejsce dla miłośników górskich wędrówek. Znajduje się w samym sercu Karkonoszy, co czyni go idealnym punktem wyjścia dla naszych wędrówek. Hotel Gołębiewski oferuje pokoje z balkonami, widokiem na góry oraz bezpłatnym dostępem do Wi-Fi. Co więcej, nasi psi przyjaciele są mile widziani w tym hotelu, dzięki czemu cała rodzina może cieszyć się razem wakacjami w górach.

Zarezerwuj swój pobyt w najlepszej cenie

Hotel SPA Dr Irena Eris, Krynica-Zdrój

Booking.com
Hotel SPA Dr Irena Eris, Krynica-Zdrój

Ten luksusowy hotel SPA to idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć wakacje w górach z relaksem i regeneracją. Oferuje on wiele atrakcji, takich jak basen, sauny, masaże oraz zabiegi kosmetyczne. Co więcej, hotel jest przyjazny dla psów, co oznacza, że ​​nasze czworonożne przyjaciółki i przyjaciele będą czuły się mile widziane.

Rezerwuj swój pobyt w najlepszej cenie

Hotel Bania Thermal & Ski, Białka Tatrzańska Ten hotel to idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć wakacje w górach z relaksem w termach oraz zimowymi atrakcjami na stokach. Hotel oferuje pokoje z balkonami, bezpłatnym dostępem do Wi-Fi oraz prywatnymi łazienkami. Co więcej, nasi psi przyjaciele są mile widziani w tym hotelu, dzięki czemu cała rodzina może cieszyć się razem wakacjami w górach.

Hotel Bania Thermal & Ski, Białka Tatrzańska

Booking.com
Hotel SPA Dr Irena Eris, Krynica-Zdrój

Ten hotel to idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć wakacje w górach z relaksem w termach oraz zimowymi atrakcjami na stokach. Hotel oferuje pokoje z balkonami, bezpłatnym dostępem do Wi-Fi oraz prywatnymi łazienkami. Co więcej, nasi psi przyjaciele są mile widziani w tym hotelu, dzięki czemu cała rodzina może cieszyć się razem wakacjami w górach.

Rezerwuj swój pobyt w hotelu Bania w najlepszej cenie

Hotel Paryski, Zakopane

Booking.com
Hotel Paryski, Krynica-Zdrój

Ten elegancki hotel oferuje wiele atrakcji dla osób, które chcą spędzić wakacje w górach. Poza pięknymi pokojami z łazienkami, hotel Paryski oferuje również SPA, centrum fitness oraz kryty basen. Co więcej, nasi psi przyjaciele są mile widziani w tym hotelu, dzięki czemu mogą cieszyć się wakacjami razem z nami.

Zarezerwuj swój pobyt w hotelu Paryskim w najlepszej cenie

Jak dobrać idealną czapkę dla swojego psa?

Jak dobrać idealną czapkę dla swojego psa?

Jak dobrać idealną czapkę dla swojego psa? Czapki dla psów, choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się jedynie modnym dodatkiem, pełnią ważną funkcję w ochronie naszych czworonożnych przyjaciół. Tak jak ludzie chronią swoje głowy przed słońcem, wiatrem czy zimnem, tak...

Objawy cukrzycy u psa

Objawy cukrzycy u psa

Objawy cukrzycy u psa Już sama myśl o tym, że ukochany czworonóg mógłby zapaść na poważną chorobę, jest przykra i stresująca. Zamiast jednak zaklinać rzeczywistość i oczekiwać, że nic złego się nie wydarzy, należy obserwować pupila i reagować nawet na najmniejsze...